Partnerünkről:
Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező vállalat, amely innovatív tervezéssel, felvonók és mozgólépcsők szolgáltatásával, karbantartásával foglalkozik családias légkörben.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat Értékesítési Támogató Szakember pozícióba Budapesti munkavégzéssel!
Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolatok ápolásában, szerződés megújításokban, módosításokban való közreműködés;
  • Egyszerűbb megrendelői szerződések megkötésének lebonyolítása
  • A folyamatban lévő ajánlatok és szerződések naprakész követése, rövid határidővel történő lezárása,
  • Értékesítési adatbázisok folyamatos frissítése, kezelése,
  • Vállalati ügyfélkezelő-rendszer kezelése
  • Szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Áremelések adminisztratív lebonyolításában történő aktív részvétel
  • Egyszerűbb értékesítési kimutatások elkészítése, kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel, Word, Levelező-rendszerek és Internet magabiztos használata)
  • Vállalati ügyfélkezelő-rendszerek (CRM) használatában szerzett gyakorlat
  • Nyitottság a műszaki dolgok irányában
  • Értékesítői attitüd
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk:
•            Versenyképes, biztos havi alapbér
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség és éves bónusz lehetőség
•            Cafetéria, medicover szolgáltatási csomag
•            Támogató légkör és teljeskörű betanítás

Munkavégzés helye:
•            Budapest

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!