Partnerünkről:

Partnerünk közel 30 éve szerepel a hazai szoftverfejlesztő cégek listáján és jelenleg többek között IT infrastruktúra üzemeltetéssel, mobil applikáció fejlesztéssel és különböző integrált szoftverekkel foglalkoznak.

Feladatok:

  • Pontos, részletes projektterv kidolgozása (erőforrásterv, microsoft project eszközök használatával);
  • Üzleti és műszaki koncepció elkészítésénék menedzselés;
  • Projekt szervezet definiálása;
  • Projekt lebonyolításához szükséges eszközök felmérése;
  • Scope egyeztetése szükség esetén védése az ügyféllel történő egyeztetések során;
  • Projekttervben jóváhagyott mérföldkövek, folyamatok teljes megvalósításának koordinálása, lefolytatása;
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyféllel, valamint beszállítóival, és szervezetükben lévő kollégákkal;
  • Projekt vezetése agilis vagy water-fall módszerrel;
  • Szükséges dokumentációk elkészítése, aktualizálása;
  • Projekt bevétel-költség figyelés, folyamatos tájékoztatás a management felé;
  • Prezentációk készítése.

Követelmények:

  • Legalább 5+ éves projektvezetési tapasztalat telco területén;
  • Telco terület folyamatainak átfogó ismerete;
  • Legalább 5+ éves szoftver fejlesztési projekt tapasztalat;
  • 100 M Ft-ot meghaladó IT projektvezetésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat mulinacionális cégnél.

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőség;
  • Cafeteria;
  • Egészségügyi csomag;
  • Bónuszrendszer;
  • Születésnapi extra szabadnap.

Juttatások

  • Array Cafeteria, Egészségbiztosítás, Extra szabadság, Mobiltelefon, Szemüveg támogatás

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!