Partnerünk a bankszektorban Magyarország egyik piacvezetője, ATM Expanziós Projekt koordinátorral bővíteni csapatát!

Feladatok

  • ATM telepítések koordinálása
    • Felkutatott és leszerződött helyszínek státuszának ellenőrzése
    • Leszerződött helyszínek felmérésének koordinációja
    • Kivitelező partnerek irányítása, beszámoltatása
    • Belső banki területek (IT, Bankbiztonság) telepítéshez szükséges feladatainak nyomonkövetése
  • Szervezési feladatok ellátása, nyomonkövetése
  • Riportolás
  • Státusz menedzsment
  • Folyamatfejlesztés

Követelmények

  • Minimum középfokú végzettség / felsőfokú végzettség előny
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Döntési képesség, jó problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Gyorsaság, pontosság, precizitás
  • Kiváló ügyfélkezelés, ügyfélközpontúság
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Kiváló érdekérvényesítési készség, konfliktuskezelési képesség
  • Együttműködési készség csoportban, csapatjátékosság
  • Monotónia tűrés
  • Folyamatszemlélet
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Juttatási csomag

  • Versenyképes fizetés

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!