Csaláskezelési monitoring szakértő

Partnerünk:
Több, mint 25 éve nyereségesen működői hazai pénzintézet, többszörös Év társadalmilag felelős bankja kitüntetés nyertese. Főbb céljai közé tartozik az átláthatóságra épülő társadalmi szerepvállalás és a pénzügyi tudatosság nevelése. Bővülő csapatunkba most Csaláskezelési monitoring szakértőt keresnek.

Feladatok:

  • Fraud monitoring rendszer működtetése, a rendszer által generált riasztások kezelése, kivizsgálása.
  • Szükség esetén telefonos egyeztetés az ügyfelekkel.
  • Ügyfelek átutalási megbízásainak és bankkártyás tranzakcióinak ellenőrzése.
  • Kivizsgálások eredményéinek adminisztrálása, a meglévő adminisztrációs rendszerek folyamatos naprakészen tartása.
  • A rendelkezésre álló információk ellenőrzése az esetleges gyanús tevékenységek felderítése, megelőzése érdekében.
  • Részvétel a csalásmegelőzési jogszabályoknak-, belső banki szabályzatoknak és a felügyeleti elvárásoknak való megfelelés biztosításában és ennek ellenőrzésében.
  • Az első védelmi vonaltól – elsősorban a telefonos ügyfélszolgálattól – érkező csalásgyanús bejelentések kezelése.
  • Kapcsolattartás a bank más szervezeti egységeivel, csalásmegelőzési szempontú ellenőrzések támogatása.

Elvárások:

  • Motivál, hogy a csaláskezelés területének sikeres működtetésében részt vegyél,
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Minimum 1 éves tapasztalatod van pénzintézeti munkában,
  • Csalás, incidenskezelési területen szerzett legalább 1 éves tapasztalattal bírsz,
  • Önállóság, alaposság, felelősségtudatosság jellemez;
  • Birtoklod az alábbi jellemvonásokat:
  • Kockázatérzékenység, proaktív problémamegoldó képesség;
  • Kiváló konfliktuskezelési készség, lényeglátás;
  • Elemzői szemléletmód;
  • Nagyfokú pontosság, precizitás;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • 7/24 munkarendben szerzett tapasztalat,
  • Ügyfélkapcsolat tartáshoz szükséges angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk:

  • Otthonról végezhető munka
  • Béren felüli kiemelkedő juttatások
  • Cafetéria, Élet-és balesetbiztosítás
  • Családias környezet

Munkaidő: folyamatos munkarend, műszakbeosztás szerint

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!