Partnervállaltunk az egyik vezető egészségügyi szolgáltató, amely magas színvonalú hemodialízis- és nefrológiai ellátást nyújt a vesebetegségben szenvedők számára, hozzájárulva az életminőség javításához és a betegek egészségének megőrzéséhez.
Budapestre keressük az új munkatársat dializáló ápoló munkakörben!

Feladatok:

  • A betegek előírás szerinti dialízis kezelésének elvégzése
  • A betegek felvilágosítása, tájékoztatása – az orvos utasítása szerint – vesebetegségükkel, diétájukkal és gyógyszeres kezelésükkel kapcsolatban
  • Részvétel az ápolási munka fejlesztésében és a betegek egészségnevelésében

Elvárások:

  • OKJ 52,54,55 ápoló, szakápoló, diplomás ápoló végzettség
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Türelmes, törödő attitüd

Előny:

  • Dialízisben szerzett tapasztalat
  • Nephrológiai szakápoló végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Műszakpótlék átalány
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Munkavégzéshez szükséges ruházat bíztosítása
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Képzések és továbbtanulási támogatás
  • Rugalmas műszakbeosztás
  • Munkafolyamataik előre tervezhetők, kiszámíthatók
  • Színvonalas, jól felszerelt munkakörülmények
  • Szükség esetén szálláslehetőséget is biztosítunk

Munkavégzés helye:
Budapest X. és IX. kerület

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!