Partnerünkről:
Partnercégünk az autóipar üzleti megoldásainak vezető globális szolgáltatója. Hozzájuk keresünk német vagy holland nyelvtudással rendekező kollégákat Elektromos járművek műszaki tanácsadója pozícióban.
Feladatok:

  • Információkat, műszaki tanácsokat és megoldásokat nyújtása
  • Garanciális igények értékelése az intelligens kiskereskedők számára, elsősorban a kiskereskedő helyi nyelvén működő jegyrendszer segítségével
  • A kiskereskedők megkereséseinek kezelése az ügyek felelősségvállalásán keresztül a végső megoldásig vagy eszkalációig a meghatározott átfutási időn belül
  • Kapcsolattartás a kiskereskedők személyzetével minden szinten, valamint az egyértelmű és helyes kommunikáció biztosítása.
  • Kérések elemzése, kiváltó okok azonosítása
  • A kiskereskedők elektronikus úton benyújtott jótállási igényeinek és előengedélyezéseinek értékelése, kezelése és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a smart IT-vel a rendszerproblémák megoldása érdekében az eszkalációs folyamatnak megfelelően

Elvárások:

  • Releváns végzettséggel rendelkezel autóipari, mérnöki vagy elektromos területen
  • Folyékonyan beszélsz németül és közép szinten beszélsz angolul (bármely további nyelv előny)
  • Kényelmesen bánsz a műszaki dokumentációval és eszközökkel
  • Erős oknyomozó és elemző készséggel rendelkezel

Előnyök:

  • Nagy előnyt jelent, ha rendelkezel tapasztalattal az elektromos járműplatformok, a hibrid technológia, az értékesítés utáni értékesítés, a garanciamenedzsment, az IT vagy a folyamatmenedzsment területén

Amit kínálunk:

  • Budapesten található modern iroda
  • Professzionális, de nyugodt munkakörnyezet, egy barátságos és sokszínű csapat részeként
  • Heti 3-4 nap Home Office munkavégzési lehetőség

Lokáció:

  • Budapest

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!