Minőségbiztosítási munkatárs

Partnerünk Magyarország dinamikusan fejlődő, magánegészségügyi szektorban elhelyezkedő gyógyszeripari szereplője, amely országosan 7 plazmaadományozó központot működtet. Csatlakozz hozzájuk és légy részese fejlődésüknek!

Feladatok:

  • A Plazmaferezis Központ minőségbiztosítási rendszerének működtetése a vonatkozó hazai és nemzetközi szakmai szabályozások, valamint a GMP irányelveinek megfelelően.
  • A gyártási tevékenység ellenőrzése, igazolása, értékelése
  • Deviációk, változtatások, reklamációk kezelése
  • A vásárolt anyagok minősítése,
  • Eszközök, műszerek, berendezések kvalifikálásának, karbantartásának szervezése,
  • Minőségbiztosítási dokumentációk készítése, kezelése, ellenőrzése
  • Oktatások megtartása, oktatási dokumentációk kezelése, ellenőrzése
  • Hatósági szabályozások és irányelvek követése

Elvárások:

  • Legalább főiskolai (BSc) természettudományos végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség az önálló és csapatban történő hatékony munkavégzésre
  • Rendszerszemlélet
  • Probléma-megoldó képesség
  • Proaktivitás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office ismeret

Előny:

  • GMP területen szerzett legalább 2 éves (prefereáltan minőségbiztosítási, minőségellenőrzési, termelési) tapasztalat
  • Egyetemi (MSc) szintű természettudományos végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Bónusz
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 12.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!