Partnerünkrol:

Egy ipari csomagoló anyag tervezo és gyártó, Fóton található partnerünk megbízásából keresünk operátor munkatársakat.

Feladatok:

  • Munkafolyamatok pontos elvégzése a meghatározottak alapján
  • Betanítást követoen félautomata és automata gyártóberendezések szakszeru kezelése (stancológép, hegesztogép, összeállító sor)
  • Betanítást követoen kézi gyártómuveletek végzése pl.: egyedi tervezésu raklapok gyártása
  • Az adott gyártási folyamat során keletkezo termékek megfelelo minoségének biztosítása, majd azok regisztrációja
  • A gyártási folyamatok során keletkezett hulladékok szelektív gyujtése
  • Az üzemvezeto által adott munkautasítások elvégzése és betartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Monotóniaturo képesség
  • Álló helyzetu munkavégzés turése

Elony:

  • Muszaki ismeret vagy végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Havi bónuszok
  • Vállalati buszjárat (Újpest-központ)

Munkavégzés helye:

  • Fót

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!