Partnerünkrol:
Ha egy több, mint 80 fos, folyamatosan fejlodo professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Partnerünk egy ingatlanpiaci projekt menedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, eros növekedési pályán lévo szervezet.  A legmagasabb elvárásokkal rendelkezo, elsosorban nemzetközi Megbízókat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselo csapatukkal szolgáljuk, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva.  Aktív projekt portfoliójuk elsosorban a kereskedelmi, iroda, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyünkre Senior Projektmenedzser pozícióba keresünk új kollégát.  Az ideális jelölt egyetemi vagy foiskolai végzettséggel rendelkezo, építész / építomérnök, aki min. 5 éves projektmenedzseri tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • komplex projektek vezetése, együttmuködés a projekt tagokkal stratégiai és operatív kérdésekben egyaránt
  • kapcsolattartás és feladatkoordináció a tervezokkel, beszállítókkal, kivitelezokkel, hatóságokkal és szakértokkel
  • kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projekt gondozás
  • projekt elokészítés
  • részvétel a design management team munkájában, együttmuködés a design managementért felelos projekt tagokkal
  • beszerzési stratégia kidolgozásában való részvétel, a beszerzések lebonyolítása, ajánlatkéro dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése, együttmuködés a Quantity Survey, a Project management team operatív irányítása
  • construction management team munkájának irányításában való részvétel
  • kivitelezések koordinációja/ellenorzése, kooperációkon való részvétel, jegyzokönyvek készítése
  • az általános projekt adminisztrációt, szerzodések elokészítését végzo team irányítása
  • projekt ütemterv készítése, ütemterv monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése
  • együttmuködés a muszaki ellenori team irányítását végzo projekt tagokkal
  • a budget kalkulációt végzo team munkájának koordinációja, együttmuködés a Quantity Survey team vezetésért felelos projekt taggal döntés elokészíto tanulmányok készítése
  • kockázatelemzés
  • minoségbiztosítási és mintavételi tervek összeállításának irányítása

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettol függo döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, ArchiCAD program használata
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktivitás, energikusság, agilis projektmenedzsment
  • komplex fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • egyetemi vagy foiskolai építész, építomérnök diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magasépítési muszaki ellenori jogosultság illetve szakági alapveto ismeretek elonyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlodést inspiráló, innovatív környezet
  • izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetoség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvo felelosséggel
  • aktív és alkotó részvétel a szervezet muködtetésében,
  • kulturált, modern munkakörnyezet,
  • a munka és a felelosség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés,
  • próbaidot végigkíséro mentorprogram.

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!