Partnerünkrol:
Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat debreceni csapatának tagja lenni?
Modern munkakörnyezettel rendelkező Plazma Központba keresünk
Recepciós/Gyártástámogató munkakörbe új kollégát.

Feladatok:

  • Hívások fogadása, idoőontok rögzítése
  • Donorok fogadása, rendszerben történő regisztrációja
  • Donorok tájékoztatása a plazmaadás folyamatáról és az ehhez kapcsolódó tudnivalókról
  • Donorok vitális paramétereinek mérése (hőmérséklet, testsúly, vérnyomás)
  • Gyártáshoz szükséges anyagok raktározási folyamatainak támogatása (anyagmozgatás)
  • Az aferezis folyamat támogatása (gépek félszerelése, vérplazmák fagyasztása, csomagolása, szállításra eloőíkészítése, beérkező áruk átvétele)
  • Adminsztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Fizikai erőnlét

Előny:

  • Egészségügyi területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kivüli jutattátások (Cafeteria, Bónuszrendszer, Bejárás támogatás)
  • Stabil, megbízható vállalati hátteret
  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!