Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Présüzem gépbeállító

Partnervállalatunk a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Feladatok:

Présgépek kezelése, beállítása, üzemeltetése
Napi-heti preventív karbantartási feladatok ellátása
Kisebb meghibásodások esetében történő eljárás
Szerszámcserék lebonyolítása
Termelésen dolgozó betanított munkások munkájának támogatása
Termék előállításában való aktív részvétel
Napi szükséges gyártással kapcsolatos dokumentációk elvégzése

Elvárások:

Minimum középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus, műszerész, karbantartó technikus stb.)
Három műszakos munkarend vállalása
Hasonló munkakörben szerzett gépbeállítási és hibaelhárítási tapasztalat

Előny:

Automata gyártógép üzemeltetésben szerzetttapasztalat

Amit kínálunk:

Cafeteria juttatás
Munkába járás támogatás
Cégesbusz lehetőség
Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkavégzés helye: Sóskút, 2038.

Megtekintés