Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Karbantartó villanyszerelő

Partnerünk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Karbantartási csapatukba keressük a leendő munkatársukat.
Munkavégzés helye: Sóskút!

Feladatok:

Gyári termelőgépek javítási, karbantartási munkáinak ellátása, ezek dokumentálása.
Meghibásodások gyors hibakeresése, elhárítása.
Tervszerű megelőző villanyszerelési karbantartások elvégzése.

Elvárások:

Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő + érettségi előnyt jelent!
Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés
Kapcsolási rajzok olvasása
Tapasztalat villanymotorok, szivattyúk, vezérlések hibakeresésében, javításában
Pneumatikus és hidraulikus rendszerek vezérlésének ismerete

Előnyt jelent:

PLC és PC vezérelt gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
PLC vagy FANUC robot programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszú távú biztos munkahely
Munkába járás támogatása
Cafetéria
2 műszakos munkarend
Céges busz

Munkavégzés helye:
2038, SÓSKÚT

CNC Maró gépkezelő

Szerszámüzemükbe keressük a leendő munkatársukat.

Feladatok:

Heidenhain 530 és 630 vezérlésű CNC maró gépek kezelése
A megmunkálandó alkatrészek rajz szerinti elkészítése
A megmunkált alkatrészek méretének ellenőrzése
Rajztól való eltérések azonnali jelzése az üzemvezetés felé
Gépek alapvető napi karbantartása
Folyamatos közreműködés a szerszámkészítőkkel és a CAM programozókkal

Elvárások:

Legalább középfokú szakirányú végzettség (CNC gépkezelő)
Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
Igényesség,
Precizitás, pontosság,
Önállóság,
Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

Stabil, hosszútávú, megbízható munkahely
1 műszakos munkarend jelenleg, de a későbbiekben 2 műszak lesz DÉLELŐTT-DÉLUTÁN heti váltásban (hétfőtől péntekig 6:00-14:20 és 13:40-22:00)
Cafeteria
Céges busz

2038, SÓSKÚT.

Műszaki gyártás támogató munkatárs

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyükre a Dentálüzemi csapatukba keresünk Műszaki gyártástámogató munkatársat.

Feladatok:

CNC hidraulikus présgép alapszintű beállítása gyártáshoz
Izosztatikus présgép alapszintű beállítása gyártáshoz
3 tengelyes CNC marógép alapszintű beállítása gyártáshoz
Gyártáshoz szükséges anyagok precíz, pontos kimérése
Gépek kezelése
Gyártásközi mérések elvégzése
Kemence ki és bepakolása
A területen dolgozó operátorok támogatása
Gyártáshoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Minimum középfokú szakirányú végzettség (pl. CNC gépkezelő, gépi forgácsoló stb.)
Jártasság mérőeszközök használatában (digitális tolómérő, mikrométer, mérlegek)
Igényesség, precizitás, pontosság.
Önállóság, megbízható, szabálykövető munkavégzés.
Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Cafeteria
Céges busz

2038, Sóskút

Megtekintés