Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Customer Service Representative -Polish speaking

About our partner:

Our partner is an American multinational company providing premium beauty and nutritional products in nearly 50 markets and with 5000 employees across the globe. The Budapest office has the largest customer service center in the whole region.

Tasks:

Answering the phone calls of Polish-speaking customers and distributors
Handle the possible issues by cooperating with other departments

Requirements:

To be fluent in Polish
To have at least an intermediate level (B2) of English and native Hungarian language knowledge

Advantage:

If you have user-level IT skills (Microsoft Office, SAP)
If you are interested in the beauty industry
To have experience in the customer service field

What they offer:

Home office – Option for work completely remotely -but if you prefer to work with colleagues, the office is open in the 12th district of Budapest
Home office contribution
Bonus
Travel compensation -in case of commuting
Training and team-building events
Employee discount on products
Discounted sports possibility
Extra Holidays

Ügyfélszolgálatos munkatárs (Német nyelvű)

Partnerünkről:

Partnerünk a világ egyik legnagyobb globális technológiai vállalata. Több, mint 24 ezer munkatárssal együtt dolgozik Magyarországról, Romániából, Egyiptomból, Indiából, Albániából és Spanyolországból.
Csatlakozz partnerünkhöz Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba!

Feladatok

Eredményesen válaszolni az ügyfelek kérdéseire a rendelkezésre álló csatornákon keresztül (telefon, email, chat)
Hatékony kommunikációval megkönnyíteni a felmerülő problémák időben történő megoldását
Követni a szabályzatban foglalt folyamatokat az ügyfélkérdések megválaszolásához

Elvárások

C1-C2 szintű német nyelvtudás
Megbízható internetkapcsolat
Önálló munkavégzési képesség
Erős verbális kommunikációs készség
Magas problémamegoldó készség

Előnyök

Tapasztalat ügyfélszolgálati környezetben
Előny az MS Office alkalmazások használatában való jártasság

Amit kínálunk

Magas alapbér, plusz nyelvi pótlék
Cafeteria
Egészségbiztosítási csomag
Otthonról végezhető munka
Laptop, mobiltelefon (hívás- és adatkeret)

Lokáció:
Magyarországi munkavégzés

Megtekintés