Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Compliance Analyst

Partnerünkről:

Díj- és hitelkártyákat, ajándékkártyákat, jutalmakat, utazásokat, személyi megtakarításokat, üzleti szolgáltatásokat, biztosítást és még sok mást kínál partnerünk, akik remote mukavégzéssel keresnek részmunkaidős kollégát.

Feladatok:

A megfelelő AML (pénzmosás)/CFT (terrorizmusfinanszírozás) megleőzés irányelvek és eljárások kidolgozásának elősegítése a vállalat által
Az ügynök tevékenységeinek felügyelete
A vállalat tájékoztatása minden feltárt AML/CTF megsértésről vagy megfelelési problémáról, valamint a megfelelő korrekciós intézkedések megtételének biztosítása
Biztosítani kell, hogy a harmadik fél alkalmazottai részt vegyenek a megfelelő AML/CTF képzésen
Képviseli őket a helyi szabályozó hatóságokkal folytatott kommunikációban vagy az azoktól érkező kérésekben, beleértve a helyi jelentéstételt is
Hozzáférés a céges kereskedőnek az ügynök által birtokolt információihoz és az ügynök helyszíni hatósági ellenőrzésének elősegítése
Potenciálisan válaszolhat a nemzeti pénzügyi hírszerző egység (FIU) kéréseire is, és szükség esetén figyelemmel kísérheti a tranzakciókat/gyanús tevékenységi jelentést (SAR-t).
Biztosítsák a cégnek az ügynökeik tevékenységéhez szükséges támogatást

Követelmények:

Minimum 3-5 év releváns tapasztalat az AML szabályozási megfelelőség területén, valamint az AML szabályozás mélyreható ismerete
Jó felsőoktatási végzettség megfelelőségi vagy jogi gyakorlattal előnyt jelent. Előnyben részesítik az ACAMS-t és a képesítéssel rendelkező személyeket
Képes logikusan gondolkodni és világosan és tömören dokumentálni
Erős problémamegoldó és elemző készség, beleértve azt a képességet, hogy az összetett problémákat megvalósítható feladatokra tudja felfogni és lebontani.
Kiváló angol nyelvű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.
Képes önállóan, minimális felügyelettel elvégezni a feladatokat
Jó csapatjátékos, magas szintű feddhetetlenséggel

Amit ajánlunk:

Versenyképes fizetés
Hibrid munkalehetőség
Büfé

Megtekintés