Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Measurement Technician (CMM)

Partnerünkről:
Partnerünk egy kanadai-koreai multinacionális vállalat, akik e-motorokat gyártanak, és villamosított hajtáslánc-megoldásokat kínálnak, beleértve az invertereket és a fedélzeti töltőket. 2024-ben megnyitják első magyarországi üzemüket, Miskolcon.
Legyen részese egy új üzem működésének az első lépésektől kezdve, és járuljon hozzá a vállalat sikeréhez a magyar piacon!

Feladatkörök:

CMM mérés
Minőségi ellenőrzés
Minőségi funkcionális és validációs teszt
Hibák elemzése
Mérések elvégzése különböző gépekkel és berendezésekkel (durvasági/Mikro/Profil mérőműszerek, CMM és stb. kezelése).
Funkcionális és validációs tesztek elvégzése és elbírálása, beleértve az elektromos hullámforma leolvasását is
Megjelenésvizsgálat elvégzése
Gyökérokok elemzésének elvégzése

Követelmények:

Középiskolai végzettség vagy azzal egyenértékű technikusi végzettség
Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
Mérőeszközökkel kapcsolatos tapasztalat
A biztonsági irányelvek és a minőségbiztosítási rendszerek ismerete
A GD&T ismerete

Amit kínálunk:

Lehetőség egy újonnan épült, modern üzemben dolgozni egy zöldmezős beruházási projekt keretében.
Stabil, multinacionális munkakörnyezet
Cafeteria csomag

Megtekintés