Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Online Marketing Manager

Partnerünkről:
Tapasztalt, vállalkozó szellemű Digitális Marketing Manager kollégát keresünk,.

Feladatok:

Marketing stratégia és terv készítése, azok végrehajtásában aktív részvétel. Hatékony külső, valamint belső marketingkommunikáció kiépítése.
Online és offline marketing terv szervezése és harmonizálása, eredményességének nyomonkövetése.
Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban.
Közreműködés a Webáruházi értékesítés fejlesztésében.
Online marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése, content calendar kezelése, felügyelete.
Online kampányterv eredményesség mérése.
Weboldal, social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése. (Social media stratégia megalkotása: FB, Instagram, Youtube, Tiktok)
Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése.
Új online marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése.
Az online sales csatorna WEBÁRUHÁZ üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával.
Különböző online marketing kommunikációs eszközök rendszerben való kezelése.
Online médiavásárlás és médiatervezés koordinálása.
Adatbázis építése, bővítése.
Egyéb online marketing eszközök használata,
A vállalat weboldalának és webshop programjának folyamatos aktualizálása, teljes árucikkének karbantartása, tartalmi és funkcionális fejlesztése, egyéb fejlesztési lehetőségek felmérése.
E-DM tevékenység,
Google adwords teljes körű ismerete, kezelése.

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú marketing- és online informatikai végzettség
Min. 2 éves online marketing területen szerzett tapasztalat
Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálás)
Angol nyelv középszintű ismerete
MS office ismeretek
Stratégiai gondolkodásmód
Önállóság, jó problémamegoldó kreatív képesség

Marketing Projektmenedzser

Partnerünk magyar tulajdonú független marketing ügynökség, lehetőséget hirdet Marketing Projektmenedzser pozíció betöltésére Budapesten.
Nagy nemzetközi ügyfelekkel is dolgoznak, ezáltal számos szakmai fejlődési – karrier lehetőség, családias- jó hangulatú munkahely és fiatalos csapat várja az új kollégát.
Ha jártas vagy online kampányok, projektek menedzselésében,  és szeretnél csatlakozni egy sikeres csapathoz, jelentkezz!

Feladatok:

Kampányok projektmenedzsmentje az ötlettől a megvalósításig
Egyeztetés kollégákkal és alvállalkozókkal
Részvétel az Online és digitalis kampányok, Website tervezés, Hirdetési kampányok, Videós aktivitások, nyereményjátékok kapcsán
Kiemelt ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
Árajánlat tervezés
Számlák követése, adminisztráció
New business lehetőségekben részvétel

Elvárások:

Minimum 3 év reklámügynökségi  tapasztalat
Digitális és online rutin (Social media)
Angol középfokú aktív nyelvtudás
Hatékony feladatszervezés, precizitás
Felelősségteljes, önálló  munkavégzés
Magas szintű kommunikációs és probléma megoldó készség
Csapatszellem

Amit kínálunk:

Senioritáshoz igazított, bejelentett bérezés
Cafeteria
Hibrid munkavégzési lehetőség
Kutyabarát iroda,  fiatalos csapat, nagyon jó a hangulat
Szakmai fejlődési lehetőség
Neves ügyfelekkel való együttműködés
Karrier – előrelépési lehetőség
Külső képzések támogatása
Belső képzések biztosítása
Gyümölcsnap, kávé, tea
Laptop, mobiltelefon
Bejárási támogatás