Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Marketing Projektmenedzser

Partnerünkről:
Partnerünk magyar tulajdonú független marketing ügynökség, lehetőséget hirdet Marketing Projektmenedzser pozíció betöltésére Budapesten.
Nagy nemzetközi ügyfelekkel is dolgoznak, ezáltal számos szakmai fejlődési – karrier lehetőség, családias- jó hangulatú munkahely és fiatalos csapat várja az új kollégát.
Ha jártas vagy online kampányok, projektek menedzselésében,  és szeretnél csatlakozni egy sikeres csapathoz, jelentkezz!

Feladatok:

Kampányok projektmenedzsmentje az ötlettől a megvalósításig
Egyeztetés kollégákkal és alvállalkozókkal
Részvétel az Online és digitalis kampányok, Website tervezés, Hirdetési kampányok, Videós aktivitások, nyereményjátékok kapcsán
Kiemelt ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
Árajánlat tervezés
Számlák követése, adminisztráció
New business lehetőségekben részvétel

Elvárások:

Minimum 3 év reklámügynökségi  tapasztalat
Digitális és online rutin (Social media)
Angol középfokú aktív nyelvtudás
Hatékony feladatszervezés, precizitás
Felelősségteljes, önálló  munkavégzés
Magas szintű kommunikációs és probléma megoldó készség
Csapatszellem

Amit kínálunk:

Senioritáshoz igazított, bejelentett bérezés
Cafeteria
Hibrid munkavégzési lehetőség
Kutyabarát iroda,  fiatalos csapat, nagyon jó a hangulat
Szakmai fejlődési lehetőség
Neves ügyfelekkel való együttműködés
Karrier – előrelépési lehetőség
Külső képzések támogatása
Belső képzések biztosítása
Gyümölcsnap, kávé, tea
Laptop, mobiltelefon
Bejárási támogatás
Biztos céges háttér
Kreatív környezet, jó hangulat

Data Engineer

About our Partner:

Would you like to take part in designing the future of aviation? Our partner has set its aim of becoming the most data & technology driven airline in the world. Operational Excellence is the driving force behind their roadmap for quality and digital leadership. Working with the right people, modernising their technology stack and architecture, bringing innovation to their products, and challenging old assumptions are key to achieving their ambitions.

Tasks:

build data pipelines that offer realtime insights into our partner’s operations
design the right architecture together with other senior software engineers
evaluate technology choices most fit for the problem at hand

Requirements:

5+ years in production software engineering with a server-side programming language (must have, Scala, nice to have: Java, Python or Kotlin)
Affinity with functional programming is nice to have
Event-driven architectures (Kafka is nice to have)
SQL and NoSQL databases (HBase is nice to have)
Big data/distributed computing engines (Spark, Akka, ZIO)
At least one cloud computing platform (GCP, Azure, AWS)
Automated testing (unit, integration, regression, NFT)
CI/CD workflows and versioning systems (Git)
Build tools (SBT, Maven…)
Understanding of common algorithms and data structures, OOD, design patterns, SOLID, clean code principles

What we Offer:

Monthly cafeteria after the probation period
Performance based yearly bonus possibility
Financial support for Home Office days
3-4 Home Office days/week

Location: Budapest

Megtekintés