Junior Event Manager

Budapest
Marketing & Media
Permanent 3-5 years of professional experience On-site
Partnerünkről:
Partnerünk a magyar szeszesitalpiac egyik vezető vállalata. Portfóliójukba tartozik a Jägermeister, Metaxa, Cointreau, Botanist Gin, Russian Standard, illetve számos további prémium és szuper prémium alkoholos italmárka.

Hozzájuk keresünk Junior Event Menedzser kollegát!
Feladatok:
  • Jägermeister' rendezvények tervezése, megvalósítása, operatív kivitelezése, támogatása és ellenőrzése: SWAT (hostess) promóciók, parti események és Jäger Bar események (a vezető márkaigazgatóval és a kereskedelmi csapattal együttműködve).
  • A vezető márkaigazgató támogatása a fesztiválokkal és rendezvényekkel kapcsolatos tárgyalásokon
  • A kereskedelemmel kapcsolatos aktivitások végrehajtása.
  • Támogatás és segítség a Jägermeister Presents tevékenységekhez és a POS-hez (a Senior Brand Managerrel és az On-Trade csapattal együttműködve).
  • Felelős az elfogadott éves promóciós és eseménynaptár tervezéséért és kiváló végrehajtásáért (a marketing/üzleti tervvel összhangban), különösen a márka promócióinak és eseményeinek végrehajtásáért és értékeléséért (következtetések, összefoglaló, ajánlások).
  • Megérti a márkastratégiát, és képes azt lefordítani az eseményplatformra
  • Felelős a promóciós célok eléréséért, pl. márkaérték, elérés, kapcsolat, CPT, bármely más KPI, ROI.
  • Biztosítja a márkaérték (pl. ismertség, imázs, viselkedés) építésének folyamatos fejlesztését, valamint a promóciós tevékenységek révén a használat és a fogyasztás ösztönzését.
  •  A promóciós tevékenységek és a költségvetési kiadások rendszeres ellenőrzése az egyes tevékenységekre/altevékenységekre vonatkozó elfogadott tervek és költségvetés paraméterein belül, pontos és aktuális nyilvántartás vezetése minden költségvetési kiadásról a vállalat és a márkatulajdonosok politikájával összhangban.
  • A feladatkör adminisztratív követelményeinek teljesítése, pl. havi értekezletek, havi és egyéb rendszeres jelentések, értékelések és versenyértékelések.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség marketing vagy kapcsolódó területen szükséges
  • Legalább 3 év munkatapasztalat rendezvényszervezésben vagy márkamenedzsmentben vagy HRC területen, FMCG szektorból előnyben részesítve
  • Professzionális angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban
  • Minden márka promóciós tevékenységének előzetes és utólagos értékelése
  • Kiváló számítógépes és jelentéstételi készség (Word, Excel, Power Point)
Amit kínálnak:
  • Családias munkahelyi légkörre számíthatsz nálunk
  • Rendszeres céges összejövetelek, koktél péntekek segítik a kikapcsolódást
  • Munkakörödből adódóan betekintést nyerhetsz a rendezvények, a márkákhoz kapcsolódó fesztiválok világába
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás,
  • Céges autó
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények
Lokáció:
  • Budapest
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif