Termékmenedzser

Budapest
Production
Permanent 3-5 years of professional experience On-site
Partnercégünk több mint 50 éve piacvezető szerepet tölt a villanyszerelési piacon. A magyar leányvállalat, ahova most keresünk munkatársat erőteljesen fejlődik és nagy szakmai és személyes fejlődési lehetőségeket tudunk fel kínálni.
Magyarországi fióktelepünkre keresünk Termékmenedzser munkatársat.
Feladatok:
  • Az új piacra bevezetett termékek nyomon követése, tapasztalatok megosztása
  • Termékbevezetésnél / termékspecifikációknál való közreműködés
  • Garanciális áruk kezelése, visszaküldés megszervezése, partnereknek való kapcsolattartás ebben a témakörben
  • Az egyes termékcsoportokba tartozó termékportfólió folyamatos elemzése, optimalizálása
  • A szabványok, tanúsítványok, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása
  • Konkurens gyártó termékeinek megfigyelése és a begyűjtött információk alapján riport készítésé
  • Adminisztrációs és műszaki támogatás nyújtása az üzletkötő kollégáknak
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • Partnerek, új vevők részére oktatások megszervezése és megtartása
  • Kollégák továbbképzése, betanítása igény esetén
Elvárások:
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség, műszaki beállítottság
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs készség: az üzleti élet kommunikációs-viselkedési szabályainak ismerete, alkalmazása
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Céges laptop, telefon
  • Cafetéria
  • Bónusz lehetőség
Lokáció:
  • Budapest
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif