Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Kamionsofőr

Partnerünkről:
Partnercégünk majdnem 30 éves múltra visszatekintő Szlovén vállalat, amely a szállításra nevezetesen a hőmérsékleti rendszerben történő élelmiszer-szállításra szakosodott.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat kamionsofőr pozícióba Magyarországi munkavégzéssel!
Feladatok:
•            A rakomány összekészítése, átadása, átvétele, ellenőrzése, kiszállítása
•            A jármű előkészítése, útvonalterv készítése, illetve a megadott útvonalterv betartása
•            Áru fel- és lerakodása, raktárban való rendszerezése
Elvárások:
•            C és/vagy C+E kategóriás vezetői engedély
•            GKI kártya
•            Alapvető angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
•            Versenyképes, biztos havi alapbér
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:

Bicske
Üllő

Elektromos összeszerelő

Partnerünkről
Fóti partnerünk, akik egyedi vezérléstechnikai és gépfelügyeleti berendezéseket terveznek és gyártanak, új kollégát keresnek Elektromos összeszerelő munkakörbe, 2 műszakos munkavégzéssel!

Munkakör leírása:
Irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a megfelelő dokumentációk, rajzok, specifikációk, vevői követelmények és munkautasítások alapján

Feladatok:

Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok méretek beazonosítása vizsgálata
Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk munkautasítások értelmezése
Alapvető kéziszerszámok használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók használata)
Alapvető mérőeszközök használata
Gépek, mozgatható kocsik használata
Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival
Általános eljárások, szabályzatok követése/betartása, beleértve a KEM szabályokat is
ISO és CE szábályozók támogatása
Alapvető számítógépes rendszerek használata (Microsoft Windows, Office)
LEAN tevékenységek aktív támogatása

Gyártásra vonatkozó ” Best practice” és munkautasítások használata
Ismeri a szervezet felépítését
Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza.

Elvárások:

Középfokú végzettség – villanyszerelő elektrotechnikai műszerész,
2-3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
Legalább alapfokú számítógépes ismeretek
A szervezeti felépítés ismerete
Csapatjátékos hozzáállás
Képesség önálló munkavégzésre
Jó probléma megoldó, hiba felismerési és kommunikációs készségek
Rugalmasság

Angol nyelv alapszintű ismerete
Alapszintű SAP ismeretek

2 műszak – 6:00-14:00, 14:00 – 22:00
Heti váltásban
30 perces szünet
Túlóra lehetőség – önkéntes alapu 150%
Éjszakai – 190%, hétvégi 200%
Céges buszok – Kőbánya kispest, Örs, Bosnyák tér, Újpest városkapu, Újpest városközpont, Fót, Szada, Veresegyház, Gödöllő, Rákoskeresztúr
Cafeteria
Üzemanyag támogatás – 30 FT/km
Union egészségbiztosítás
Támogatott étkezés a kantinban
Napi levásárolható kredit a belépőkártyán
Edzőterem, irodai tornák,
Munkaruha, védőeszközök
Tiszta biztonságos környezet

Megtekintés