Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Senior Software Engineer with React

About our Partner:

Our partner is a global company that offers exciting opportunities for developers in the field of market research and data analysis projects.

Tasks:

Design and implement rich user experiences;
Provide technical expertise and mentor to engineer level team members and help to define and drive best practices;
Communicate effectively with your team on domain, design, coding, and architectural approaches;
Author and curate technical documentation to support delivery, maintenance, adoption (i.e. technical requirements, user guides, etc.);
Design and develop automated deployment and maintenance mechanisms;
Share and receive insights, interacting with team members towards a common goal;
A good understanding of current industry trends and best practices.

Requirements:

Strong experience in HTML, CSS, JavaScript,
5+ years of professional software engineering experience;
Experience with at least one of the major frontend frameworks like Angular/React;
Strong understanding of UX/UI and what is needed for a good UI;
Proficient in HTTP, web services and Restful API’s;
Knowing at least one version control software (Git, SVN, GitHub, TFS Version control);
Confident knowledge in Mysql is a plus.

Műszakvezető

Partnerünk a fenntartható mobilitás érdekében a legmodernebb hajtómű-technológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója.   Az egyre nagyobb bővülést következtében keressük új munkatársunkat raktári műszakvezető pozícióban. Légy te is részese a sikereikben és az innovációjukban, fejleszd náluk a képességeidet!

Feladatok:

Raktározási feladatok prioritásának meghatározása, valamint a napi feladatok meghatározása és kiosztása
Raktározási és anyagáramlási folyamatok irányítása és felügyelete, a raktározás anyagi, eszközbeli és személyi feltételeinek ellenőrzése
Az anyagáramlás folyamatosságának felügyelete
A raktározás és anyagáramlás szakszerűségének biztosítása
Raktári munkatársak vezetése, a munkafegyelem fenntartása
A munkatársakkal kapcsolatos személyügyi tevékenység támogatása
A műszak teljesítményének folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
A rend, tisztaság és munkafegyelem fenntartása
Az 5S szabályok betartatása és rendszeres ellenőrzése
Raktári dokumentációk ellátása, anyagáramlással kapcsolatos egyéb adminisztrációk naprakész vezetése

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
Targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca, vezetőállásos targonca, gyalogkíséretű targonca)
Vezetői tapasztalat
MS Office és SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Önálló, gyors precíz munkavégzés, határozottság, kreativitás

Előny:

Logisztikai szakképesítés

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
Cafeteria juttatás
Havi, illetve éves bónusz
Munkába járás támogatása
Kollektív egészségügyi-, és balesetbiztosítás
Széleskörű munkavállalói kedvezménycsomag

Munkavégzés helye:

Debrecen

Recepciós-Gyártástámogató Debrecen

Partnerünkrol:
Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat debreceni csapatának tagja lenni?
Modern munkakörnyezettel rendelkező Plazma Központba keresünk
Recepciós/Gyártástámogató munkakörbe új kollégát.

Feladatok:

Hívások fogadása, idoőontok rögzítése
Donorok fogadása, rendszerben történő regisztrációja
Donorok tájékoztatása a plazmaadás folyamatáról és az ehhez kapcsolódó tudnivalókról
Donorok vitális paramétereinek mérése (hőmérséklet, testsúly, vérnyomás)
Gyártáshoz szükséges anyagok raktározási folyamatainak támogatása (anyagmozgatás)
Az aferezis folyamat támogatása (gépek félszerelése, vérplazmák fagyasztása, csomagolása, szállításra eloőíkészítése, beérkező áruk átvétele)
Adminsztratív teendők ellátása

Elvárások:

Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Fizikai erőnlét

Előny:

Egészségügyi területen szerzett munkatapasztalat
Angol nyelvtudás

Versenyképes fizetés
Béren kivüli jutattátások (Cafeteria, Bónuszrendszer, Bejárás támogatás)
Stabil, megbízható vállalati hátteret
Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Megtekintés