Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Kamionsofőr

Partnerünkről:
Partnercégünk majdnem 30 éves múltra visszatekintő Szlovén vállalat, amely a szállításra nevezetesen a hőmérsékleti rendszerben történő élelmiszer-szállításra szakosodott.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat kamionsofőr pozícióba Magyarországi munkavégzéssel!
Feladatok:
•            A rakomány összekészítése, átadása, átvétele, ellenőrzése, kiszállítása
•            A jármű előkészítése, útvonalterv készítése, illetve a megadott útvonalterv betartása
•            Áru fel- és lerakodása, raktárban való rendszerezése
Elvárások:
•            C és/vagy C+E kategóriás vezetői engedély
•            GKI kártya
•            Alapvető angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
•            Versenyképes, biztos havi alapbér
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:

Bicske
Üllő

Megtekintés