Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Elektromos összeszerelő

Partnerünkről
Fóti partnerünk, akik egyedi vezérléstechnikai és gépfelügyeleti berendezéseket terveznek és gyártanak, új kollégát keresnek Elektromos összeszerelő munkakörbe, 2 műszakos munkavégzéssel!

Munkakör leírása:
Irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése a megfelelő dokumentációk, rajzok, specifikációk, vevői követelmények és munkautasítások alapján

Feladatok:

Alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok méretek beazonosítása vizsgálata
Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk munkautasítások értelmezése
Alapvető kéziszerszámok használata (csavarhúzó, villáskulcs, fúrógép, saruzó/érvéghüvelyező fogók használata)
Alapvető mérőeszközök használata
Gépek, mozgatható kocsik használata
Kommunikáció és együttműködés a szervezet különböző funkcióival
Általános eljárások, szabályzatok követése/betartása, beleértve a KEM szabályokat is
ISO és CE szábályozók támogatása
Alapvető számítógépes rendszerek használata (Microsoft Windows, Office)
LEAN tevékenységek aktív támogatása

Gyártásra vonatkozó ” Best practice” és munkautasítások használata
Ismeri a szervezet felépítését
Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza.

Elvárások:

Középfokú végzettség – villanyszerelő elektrotechnikai műszerész,
2-3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
Legalább alapfokú számítógépes ismeretek
A szervezeti felépítés ismerete
Csapatjátékos hozzáállás
Képesség önálló munkavégzésre
Jó probléma megoldó, hiba felismerési és kommunikációs készségek
Rugalmasság

Angol nyelv alapszintű ismerete
Alapszintű SAP ismeretek

Amit kínálunk:

2 műszak – 6:00-14:00, 14:00 – 22:00
Heti váltásban
30 perces szünet
Túlóra lehetőség – önkéntes alapu 150%
Éjszakai – 190%, hétvégi 200%
Céges buszok – Kőbánya kispest, Örs, Bosnyák tér, Újpest városkapu, Újpest városközpont, Fót, Szada, Veresegyház, Gödöllő, Rákoskeresztúr
Cafeteria
Üzemanyag támogatás – 30 FT/km
Union egészségbiztosítás
Támogatott étkezés a kantinban
Napi levásárolható kredit a belépőkártyán
Edzőterem, irodai tornák,
Munkaruha, védőeszközök
Tiszta biztonságos környezet

Megtekintés