Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Megmunkáló mérnök

Kedves Megmunkáló mérnök!

A Manpower kállói Partneréhez keresi konstruktőr kollégáját.

Partnerünk a forró kovácsolás specialistái, akik a specializáció, a hatékonyság, a minőség és a folyamatos fejlődés hívei. Ügyfeleik a legmagasabb minőségű forró kovácsolt alkatrészekre és egy megbízható, hosszú távú fejlesztési partnerre számíthatnak. Vezető beszállítója a forró kovácsolt alkatrészeknek az autóipar, a klímaberendezések (HVAC) és a vízáramlás-szabályozás (szaniterek) számára a háztartási technológián belül, az elektromos energia irányítása és optimalizálása a készülékekben és rendszerekben, valamint a szelepek és szerelvények széles választéka a szeleptechnológián belül. Szakértelmünk a tervezési szakasztól kezdve, a tervezés, a melegkovácsolás és a sárgaréz-, réz- és alumíniumötvözetek feldolgozása lehetővé tette számukra, hogy megfeleljenek ügyfeleik magas elvárásainak. Az ügyfelekkel és mérnökeikkel együtt, fejlesztési partnerként értékes hozzájárulást nyújtottak az egyre összetettebb piaci igények hatékony megoldásaihoz ezekben a szegmensekben.

Feladatok:

Megmunkáló gépek folyamatos gyártásának biztosítása
Megmunkáló CNC programok írása-meglévők optimalizálása
Gépismeret,asztalok,szerszámok cseréje
2D-3D készülék rajzok készítése,készülék tervezése legyárttatása
Kisebb karbantartási munkák elvégzése
Szerszámok fejlesztése,szerszám élettartamok követése,szerszám leltárkészlet felügyelete
Szerszámok tervezése, szerszámok ellenőrzése, tesztelése
Gépek / berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése (esetenként külföldi munkavégzéssel)
Hibaelhárítás, a hibák gyökér okának megállapítása akcióterv meghatározása
Külföldi szervezeti egységekkel, társüzemekkel való együttműködés.

Elvárás:

Felsőfokú műszaki végzettség (gépész)
Autóipari gyártásban, termelő cégnél szerzett min. 2-5 éves tapasztalat
Német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Kompenzációs csomag:

Alapbér szenioritás alapján
Stabil vállalati háttér
Cafeteria
Utazási támogatás

Munkavégzés helye:

Kálló

Megtekintés