Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Operátor (fémpor gyártási területre)

Partnerünkrol:

Az elektronikai ipar és autóipar számára gyárt forrasztástechnikai termékeket gyártó parnercégünk részére keresünk operátor kollégát!

Feladatok:

Fémporgyártás üzemegység területén termelési feladatok ellátása
A gépek beállítása, felügyelete a termelési eloírásoknak megfeleloen
A raktárkészlet és termelési adatok pontos vezetése a megfelelo rendszerekben
A termelofolyamat állandó figyelemmel kisérése, szükség esetén korrigálása
Mintavétel az eloírt minoségi ellenorzésekhez
Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség
Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat elonyt jelent
Fémporgyártáshoz alkalmazott technológiai környezetben való munkavégzés
Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés
Megbízhatóság, pontosság
Targonca- és darukezeloi jogosítvány elonyt jelent
Munka nehézsége és a termelési környezet miatt jó fizikumú pályázók jelentkezését várjuk.

Amit kínálunk:

Kiemelkedo havi bruttó 56.000 Ft-os Cafeteria csomag,
Muszakpótlék
Hétvégi túlóra lehetoség
Éves bónusz kifizetés (kifizetés célszintje: az éves bruttó bér 5%-a)
Havi jutalom bruttó 50.000 Ft.
Munkavállaló ajánlási jutalom
Kávé és védoital biztosítása korlátlan mennyiségben
Munkaruha és védoeszközök biztosítása
Munkába járás támogatása a nem Dunaharasztin élok részére (gépkocsival történo közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)
Csapatépíto rendezvények, közösségi rendezvények, karácsonyi parti színesítik a hétköznapokat

Megtekintés